KULLANIM KURALLARI VE GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ     Anasayfa       
www.engintaviloglu.com internet sitesine veya iOS Kompozit uygulamasına (Bundan böyle kısaca “İçerik” olarak anılacaktır) erişiminizden önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. İçerik’e erişmekle aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Burada belirlenen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmemeniz halinde, kullanmayı derhal sonlandırabilirsiniz.
Engin Taviloğlu işbu kullanım kuralları ve gizlilik sözleşmesinde her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler yayımlanmasıyla derhal yürürlük kazanır. İçerik’in kullanmaya devam edilmesi halinde; sözleşmede meydana gelen her türlü değişikliğin kabul edilmesi anlamına gelecektir.

1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları
www.engintaviloglu.com internet sitesinin ve iOS Kompozit uygulamasının tüm hakları Engin Taviloğlu’na aittir.
Yayımlanan içerikler, ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslararası sözleşmeler ile korunmaktadır. Yayımlanan her türlü bilgi ve materyalin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere fikri mülkiyete konu hiçbir materyal değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez yada dağıtılamaz.

2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi
Engin Taviloğlu herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır.

3. Kullanıcı Bilgileri Hakkında
Engin Taviloğlu sitesinde veya iOS Kompozit uygulamasında kullanıcı ile ilgili hiçbir bilgi saklanmamakta ve 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

4. Hak ve Sorumluluklar
İçerik’in kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan Engin Taviloğlu hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. İçerik’in kullanımı ile ilgili tüm sorumluluk Kullanıcı’ya aittir. 

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
İçerik’de sunulan hizmetlerden yararlanmanız sırasında elde edilen bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlara tabidir. Hizmetlerden faydalanmakla işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen hüküm ve şartları onayladığınızı kabul etmektesiniz.

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması
Site veya mobil uygulamada bulunan içerikler bilgilendirme içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması anlamına geçmez. 

DATA KULLANIMI 
Web sitesi ve iOS uygulaması, bilgisayarınıza veya telefonunuza bilgi depolamak amacıyla çevrebirim ünitelerini kullanır. Bunlar sitenin veya mobil uygulamanın çalışmasında esas rolü üstlenmektedir.

İLETİŞİM
İletişim bilgileri web sitesinin hakkında bölümünde bulunmaktadır.

Engin Taviloğlu Kroki